Biz Kimiz ?

2017 yılında kurulan be management, kurulduğu günden bu yana bünyesine Türk dizi ve sinema sektöründen güçlü isimleri dahil etmeyi hedefleyen, çalıştığı isimler ile karşılıklı olarak birbirini desteklemeyi amaçlayan
“NEW GENERATION” menajerlik şirketidir.

Türkiye’nin ilk Amerikan sistemiyle hareket eden menajerlik şirketi olarak dinamik ve güncel bir hizmet sağlamayı amaçlar. İçinde bulunduğumuz dijital dünyanın dinamiklerine uygun strateji stili, kuvvetli iletişim yeteneği ile doğru cast ve oyuncu kombinasyonlarının da etkisiyle ortaya memnun edici sonuçlar çıkarmayı hedefler. Sahip olduğu güçlü oyuncu portföyünü her geçen gün genişletmekte ve yeni yetenekleri keşfetme konusunda da sektörün öncü şirketlerinden birisidir. Sadece oyuncu / sanatçı menajerliği yapmakla yetinmeyip aynı zamanda Marka,TV, Basın/Pr, Styling ve Dijital Menajerlik alanlarında da hizmet verirken her geçen gün gelişmeye devam eder.

Kadromuz

01

ESER GÖKHAN KÜÇÜKEROL / AJANS BAŞKANI

“New Generation Management” belki en sevdiğim söylemdir son zamanlarda.

2013 yılında bu sektöre ilk girdiğimde kurduğum hayali hayata geçirmek için çok çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada dünyanın her yerinde Türk oyuncularımız başarılara ulaşıyor. Bizlere de onlara aracı olmak, temsil etmek ve kariyer basamaklarını beraber çıkmak kalıyor. Biz dünya standartlarında bu başarıların daha da büyüklerini elde etmek adına şirketimizi olması gereken menajerlik sistemi haline getirmeyi misyon edindik ve gerçekleştirdik. Bir kişi ile değil bunu ancak bir aile ile yerine getirebilirdik. Her biri kendi departmanında başarılı arkadaşlarımız ile daha çok işler yapacağımıza inanıyorum.

02

SEÇİL BASMACI ERCİL / MENAJER

2006 yılından beri sinema ve dizilerde yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. 2023 yılında Be bünyesine katılan Seçil, oyuncu menajerliğini yürütmektedir.

03

SUDE PINAR / MENAJER

2019 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’ne girdi. Üniversitede medya alanında birçok yazı ve projelerden sorumlu oldu. 2021 yılında Be bünyesine katılan Sude, Oyuncu Menajerliği görevini yürütmektedir.

04

KAAN AKBULUT / MENAJER ASİSTANI

Kadir Has Üniversitesi Film&Drama-Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Stanislavski, Eric Morris gibi birçok oyunculuk tekniği üzerine çalışmalar yaptı. Kamera önü oyunculuk eğitimleri verdi. 5 sene boyunca reklam ve dizi cast direktörlerinin yanında çalıştı. 2023 yılında Be’ye katılan Kaan oyuncu menajer yardımcısı olarak görevini üstlenmektedir.

05

ŞEVVAL İŞLER / MENAJER ASİSTANI

2020’de İstinye üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümüne girdi. Yıllar içerisinde kazandığı çeşitli staj deneyimlerinden sonra 2023 yılında Be bünyesine katılan Şevval menajer yardımcısı olarak görevini üstlenmektedir.

06

HAMİYET AKTAŞ / STYLING MENAJERİ

2019 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezun oldu. 2020 yılında İstanbul Moda Akademisi Moda Editörlük Bölümü’nde eğitimini tamamlayıp 2 yıl editörlük yaptıktan sonra 2022 yılında Be’ye katılan Hamiyet Pr departmanında görev yapıyor aynı zamanda Be Management oyuncularının styling hizmetinden sorumludur.

07

EDA ÖZTÜRK / BASIN MENAJERİ

2014 yılından bu yana sektörde dizi, sinema filmi, program ve menajerlik PR iletişimini üstlenmekle birlikte, bireysel basın danışmanlığı hizmeti vererek birçok ünlü isime de yol arkadaşlığı yaptı. 2023 yılında Be’ye katılan Eda, Basın Menajerliği görevini üstlenmektedir.

08

ALİ CEM BİLGİLİ / AVUKAT

09

TOLGA TAŞTAN / MUHASEBE